Manicure w pudrze – co to jest?

Tytanowy manicure w pudrze, bo o nim mowa, utrzymuje się na paznokciach nawet 4 tygodnie. Sprawdź, jak go wykonać i na czym on polega. Czym jest manicure tytanowy?

Tego typu manicure od lat cieszy się niesłabnącą popularnością w USA, jednak teraz równie dobrze ma się obecnie u nas. Polega on na tym, że zanurza się paznokcie w specjalnym pudrze zawierającym wapń oraz witaminy. Następnie kolor utrwala się warstwą żelu.

Bardzo ważne jest to, że w manicure w pudrze nie stosuje się żadnych lamp UV, a mimo to kolor jest równie trwały, jak w przypadku hybrydy. Można śmiało powiedzieć, że utrzymuje się nawet 4 tygodnie i co istotne – nie odpryskuje. Poza tym wygląda bardzo naturalnie i jest lekki. Jest całkowicie nieinwazyjny dla płytki oraz nie przenika do struktury paznokcia. Tym co może jednak nieco odstraszać o jego robienia jest cena. Ta bywa niestety niemała.

Manicure tytanowy, a hybryda – jakie są różnice?

Zarówno jeden, jak i drugi manicure dają podobny i trwały efekt, jednakże istnieją spore różnice pomiędzy nimi. Przede wszystkim różnią się tym, że w przypadku tytanowego, nie musimy polerować płytki paznokcia ani stosować lampy UV. Można także śmiało przedłużać jego „żywotność” jedynie uzupełniając odrost. Manicure pudrowy daje efekt w postaci kolorowej warstwy, która pozostaje cienka, ale jednocześnie sztywnej płytki. Poza tym ma dużo zalet związanych ze zdrowiem paznokci – zawiera witaminy A, D oraz E. Nic, tylko korzystać z dobrodziejstw tego rodzaju manicure.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *